Anket
Ürünlerimizi Beğeniyormusunuz ?
Anket Sonuçları
 
Ziyaretçiler
 12 Bugün
 149 Bu Hafta
 3.142 Bu Ay
 10.327 Bu Yıl
 13.563 Tümü
2 Çevrim içi
 
Kargo Takip


Gönderi kodu ile sorgulama:

Lütfen nerede olduğunu öğrenmek istediğiniz kargonuzun gönderi kodunu 12 haneli olarak giriniz:
  
 
Kargo Bedava

Kargo Bedava

 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
Üye Girişi
 
Özel
 

Hakkımızda

 

Hakkımızda
  

Sektöründe öncüler arasında bulunan Yaman Peynircilik , 1955 yılında Edirne’nin İpsala ilçesinde üretime başlamıştır. Gelişen teknolojiyle birlikte kendini yenileyerek 1993 yılında Malkara’da bulunan 50 ton kapasiteli tesisine taşınmıştır. Şu anda bu tesiste üretimine devam etmektedir.

Yaman Peynircilik, içinde bulunduğu gıda sektörünün çok hassas bir sektör olduğunun bilincindedir. Bunun için üretimin her safhasında son derece özen göstermektedir. Tüm personelin bu bilince sahip olmasıyla beraber  kalite,  kontrol ve denetimlerden kesinlikle ödün vermemektedir.

Önceliği kaliteli üretime veren Yaman Peynircilik, daha fazla ürün üretme amacından çok daha kaliteli ürün üretme amacını benimsemektedir. Bu nedenle teknolojiyi yakından takip ederken, kaliteden ödün vermemeye özen göstermektedir.

Gösteriş için yapılan gereksiz harcamaları yapmayarak maliyeti düşük tutmakta ve tüketiciye kaliteyi mümkün olduğu kadar ucuz sunmaktadır.

Sonuç olarak; Yaman Peynircilik , kaliteyi ucuza sunmayı kendine amaç edinmiştir ve bu amaç doğrultunda yoluna devam etmektedir.